Солдатам Збройних сил Російської Федерації, які першими знищать американський винищувач F-16 або F-15, обіцяють заплатити 15 мільйонів рублів. Про це повідомило російське міністерство оборони, зазначають Патріоти України.
Про намір виплатити цю суму заявив заступник виконавчого директора компанії "Форес" із соціальної роботи Ілля Потанін.
"Заохочення буде і за знищення бойових літаків F-15 і F-16. Винагорода за перший складе 15 млн рублів", — сказав він.
Також Потанін повідомив, що 16 липня відбулося вручення грошових винагород за ліквідацію західних танків Abrams і Leopard. За кожну знищену одиницю компанія платить по 500 тисяч рублів. Загальна сума виплат вже склала 8,5 млн рублів.
Нагадаємо, вже цього літа Україна отримає винищувачі F-16. Однак, за даними Bloomberg, цих літаків буде набагато менше, ніж розраховував Київ. Йдеться про 6 винищувачів, але до кінця року може бути 20. Повідомляється, що на затримку впливає відсутність спеціальних злітно-посадкових смуг, захисних ангарів та запчастин, а також те, що вкрай мало українських пілотів досконало володіють англійською.
12 липня видання Business Insider писало, що Росія своїми атаками по українських аеродромах показує свій страх, адже боїться, що Київ може досягти прориву завдяки винищувачам F-16.
10 липня президент Володимир Зеленський заявив, що Україні необхідно 128 літаків F-16 для того, щоб позбавити Росію переваги в небі.
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...