Міноборони таки хоче використати "Дію" для військового обліку українців: Як це працює

В Україні можуть оцифровувати деякі етапи та елементи взяття на військовий облік. Про це агентству УНН сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передають Патріоти України.

Речник нагадав про загальну політику держави — "країна у смартфоні". "Таке питання як облік військовозобов'язаних надалі може бути принаймні на перших кроках частково переведено в цифровий режим з використанням "Дії", – сказав Мотузяник.

Мотузяник закликав українців не панікувати й сказав, що практики Радянського союзу військові не застосовуватимуть. Головне — забезпечити баланс між правами та свободами громадян України та умовами воєнного часу, наголосив він. Роботу з цифровізації військового обліку, за словами речника Міноборони, вже ведуть відповідні міністерства.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...