Міноборони витратить цьогоріч 300 млн на завод з виробництва боєприпасів (фото, відео)

Буде створений один арсенал для виробництва та збирання боєприпасів на якому будуть проведені роботи з будівництва (чи реконструкції).

Фото Міноборони України, Назар ВолошинПопри сім років війни, наша країна подібних арсеналів й досі не має, пише defence-ua , передають Патріоти України. Про ці плани стало відомо з нещодавно оприлюдненої Бюджетної програми Міністерства оборони України на 2021 рік.

Зокрема, в ній вказується що буде створений один арсенал для виробництва та збирання боєприпасів на якому будуть проведені роботи з будівництва (чи реконструкції).
Артем
Крім того, передбачається закупівля (або відновлення) спеціального арсенального та технологічного обладнання. Також у програмі повідомляється про виділення на створення виробництва боєприпасів на фондах Міноборони бюджетного фінансування у розмірі 300 млн гривень.
Варто додати, що цей арсенал Міноборони будує вже третій рік поспіль. Зокрема в бюджетній програмі розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння, військової техніки, засобів та обладнання на 2020 рік, на створення виробництва та збирання боєприпасів, проведення роботи з будівництва та закупівлю й ремонт спеціального арсенального та технологічного обладнання також передбачалося витратити ті ж самі 300 млн грн. Однак ніякої інформації про реальне виконання чи поточний стан цих робіт озвучено не було.

Форт

Не менш невизначена ситуація й з іншими заводами та підприємствами на яких вже не один рік анонсується створення виробництва снарядів та патронів. Фактично створена лише лінія з малосерійного виробництва набоїв 7,62×51 мм НАТО на базі приватної компанії - "Зброяр" та скандальна лінія з виробництва снарядів великого калібру на ДАКХ "Артем".

На тлі цього, варто нагадати, що приблизно місяць тому контррозвідка СБУ викрила та блокувала схему постачання Збройним силам некондиційних артилерійських снарядів, що вироблялися за держзамовленням кустарним способом в непристосованих приміщеннях.


Джерело: Defence Express

Мовчазний протест в ОРДЛО: Путін отримав від українців з окупованого Донбасу на виборах у Держдуму набагато менше голосів, ніж розраховував

вівторок, 21 вересень 2021, 19:14

Росія отримала від жителів окремих районів Донбасу на виборах в Держдуму РФ набагато менше голосів, ніж розраховувала. Про це в ефірі телеканалу «Дом» заявив засновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський, передають Патріоти України. При цьом...

Зеленський знов збере "слуг" у Трускавці на виховання

вівторок, 21 вересень 2021, 18:51

Володимир Олександрович безумовно хоче підтягнути дисципліну тих, хто сумнівається в "видатному лідері сучасності" і не завжди голосує так, як вимагає Банкова. Адже і Розумкова треба знімати і "олігархічний" закон приймати. Президент Володимир Зеленськ...