Міноборони закупило в Європі списані радянські боєприпаси 35-річної давності, - нардеп від "ЄС"

Народний депутат Михайло Бондар направив на ім'я генпрокурора Ірини Венедіктової повідомлення про кримінальний злочин, стверджуючи, що чиновники Міністерства оборони закупили в Європі списані радянські боєприпаси 35-річної давності, інформують Патріоти України.

Народний депутат стверджує, що 19.10.2020 року між Міноборони України та ДП "Укрспецекспорт" укладено державний контракт № 403/1/20/74 на поставку 5000 пострілів УОФ12, вироблених в СРСР в 1986-1988 рр. Вони не відповідають вимогам безпеки і не підлягають закупівлі як небезпечні і неефективні.

Ціна одного боєприпасу 760 євро, таким чином за всю закупівлю довелося заплатити 126,5 млн грн. Постачальником вказана компанія Czech Defense Systems a.s. На ринку ЄС ці боєприпаси коштують від 295 до 470 євро за одиницю, тому, за даними депутата, збиток для бюджету становить 48,28 млн грн.

"Закуплені за держконтрактом № 403/1/20/74 постріли відносяться до 3-ї категорії і не підлягають закупівлі, як небезпечні і неефективні. Заступник міністра оборони О.Миронюк... з метою приховування ціни і легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, скоординував схему поставок, в якій задіяні три приватних суб'єкти з юрисдикцією в Болгарії, Словаччині і Чехії для проведення безтоварних операцій або операцій, які не змінюють характеристик товару", - зазначив Бондар.

Джерело: Цензор.НЕТ

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...