"Міномети, артилерія, навіть кілька літаків": Армія РФ бомбить Курську область, сподіваючись знищити добровольців

У Росії 15 березня вже йдуть досить жорсткі бої, російська армія прийшла до тями після ударів у перші дні. Про це заявив доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський у ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Це була дуже несподівана наша поява для них, особливо в Курській області. Проти нас застосовують зараз буквально весь арсенал російської армії — міномети, артилерія, навіть кілька літаків. Причому вони б'ють абсолютно невибірково: як вони роблять на території України, так зараз бомбять Курську область", – розповів він.

Зокрема, за словами Барановського, російська армія б'є по житловим районам, сподіваючись влучити по загонах добровольців, але під вогонь нерідко потрапляють мирні мешканці. "Населений пунт є такий, Глушково, це на північний схід від Тьоткіно — там лікарня переповнена і постраждалими мирними жителями, і строковиками російської армії", — повідомив доброволець легіону "Свобода Росії".

Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...