"Мінськ-3" або "Стамбул-1": До чого Путін хоче схилити Україну

РФ хоче заморозити війну в Україні і зафіксувати нову лінію розмежування, переконавши Європу змусити Україну погодитися на "Мінськ-3" або "Стамбул-1". Про це в коментарі сказав заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь, передають Патріоти України.

Перемога України на полі бою становить проблему для деяких представників Європейського "олігархату". Західні партнери намагаються знайти будь-які варіанти до повернення business as usual з Росією. Саме тому, як зазначив експерт, від деяких європейських лідерів звучать пропозиції про "збереження обличчя Путіна".

"Перемога України в цій війні дає старт новому тотальному економічному переформатуванню Європи. Тому Європейському олігархату, який до цього жив в одних умовах, тепер потрібно буде адаптуватися до інших, і вони дуже стурбовані. Якщо Україна зараз дійсно завдасть поразки Росії, це будуть просто такі наслідки, від яких ніхто не сховається. Вже не кажучи про те, що міф про велику і потужну Росію – це фейк, який не дозволяє далі існувати тій моделі, яку європейський олігархат собі створив", - пояснив експерт.

За словами Самуся, Путін, звичайно, хотів би великої перемоги. Він сподівається на певні військові успіхи, зокрема, на Донбасі, і не залишає надій на Одесу, побудувавши наземний коридор через Придністров'я до Криму. Це, на його думку, створило б замкнутий геополітичний цикл, якби Україну відрізали від моря і Дунаю, фактично перетворивши на сухопутну державу.

Однак зараз Путін про це не мріє. Його завдання - це розтягнути цей конфлікт, створивши умови, коли європейська економіка (а українську він хоче взагалі зруйнувати) під час зими отримала б всі "виручки", як думає Путін, від нафтового і газового ембарго.

"Якщо подивитися, на чому зараз фокусується російська пропаганда, крім власне військових питань, вони акцентують на зростанні цін на бензин в Європі і США. І вони кажуть, що це тільки початок, тому що коли буде реальне ембарго на нафту і газ, тоді європейській економіці буде кінець. Тому Путін щиро вірить, що взимку європейці приповзуть до нього на колінах і скажуть: давайте заморожувати війну, змушуйте Україну зупинитися", — вважає експерт.

Джерело: ТСН.ua

Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.