Мінський "бацька" поспішає до гітлерівського пекла раніше за кремлівського фюрера: У Мінську протестувальників знову розганяли гранатами

Клони Гітлера та Муссоліні. Обох чекає схожий фінал?

У столиці Білорусі тривають протести проти режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Про це повідомляє білоруське видання TUT.by.

Цього разу в Мінську вирішили провести в неділю відразу кілька окремих протестних маршів по різних районах міста. Люди збиралися в організовані колони, починаючи буквально від своїх дворів і йшли в певні, заздалегідь призначені для кожного району місця збору.

Як тільки протестувальники збиралися в більш менш численні колони, силовики починали закидати їх світло-шумовими гранатами і стріляти в повітря.

Також силовики масово і жорстко затримували протестувальників. За попередніми оцінками за день в Білорусі було затримано вже більше 200 осіб.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: