
Українські воїни продовжують вибивати російських окупантів з позицій на Таврійському напрямку. За останню добу загарбники втратили до чотирьох рот особового складу вбитими та пораненими.
Знищено та пошкоджено також майже 60 одиниць ворожої техніки. Про цеповідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський.
"На Таврійському напрямку Сили оборони продовжують вибивати росіян з позицій. За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали майже чотири роти. Знищено та пошкоджено 56 одиниць військової техніки противника", – наголосив Тарнавський.
Зокрема, завдяки влучним ударам українських воїнів, окупанти втратили:
– 9 танків,
– 9 одиниць БМП,
– 2 МТЛБ,
– 2 гаубиці 2С19 "Мста-С",
– 4 самохідні артилерійські установки 2С3"Акація",
– самохідну артилерійську установку 2С5 "Гіацинт",
– зенітний ракетний комплекс "Стріла-10",
– РСЗВ "Ураган",
– 3 комплекси постановки радіоелектронних перешкод "Житель",
– РЕБ "Поле-2",
– БпЛА "Shahed-136",
– 2 бронеавтомобілі "Тигр".
Окрім того було знищено 6 складів з боєприпасами ворога.
Тарнавський також показав видовищне відео зі висаджуванням у повітря ворожої техніки.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...