
Оператори безпілотників полку "Дніпро-1" Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють" знищили рідкісний російський дрон "Князь Віщий Олег", передають Патріоти України з посиланням на Facebook Національної поліції України.
"Бійці "Люті" заносять рідкісних ворожих "пташок" до чорної книги. У зоні відповідальності бригади противник почав застосовувати новий безпілотний комплекс "Князь Віщий Олег", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що це доволі рідкісний дрон літакового типу, який росіяни використовують для ведення глибокої розвідки. "Втім, оператори БПЛА полку "Дніпро-1" Об’єднаної штурмової бригади "Лють" вкотре довели: українське небо - не для окупантів. Ціль було своєчасно виявлено, ідентифіковано та знищено", - наголосили в Нацполіції.
Безпілотник "Князь Віщий Олег" - це новітня розробка росіян, яка має такі характеристики:
Як заявляють росіяни, "головною перевагою" дрона є нібито висока виживаність, оскільки українські воїни "приймають його за власний". Він може забезпечити розвідку, коригування вогню і спостереження за результатами роботи ударних дронів.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...