
У Донецькій області військовослужбовці Національної гвардії України знищили російський штурмовик Су-25. Прес-служба НГУ уточнила, що це сталося під Бахмутом, за який точаться криваві бої, передають Патріоти України.
Зазначається, що це сталося 2 лютого, ворожий літак було "приземлено" за допомогою ПЗРК "Ігла-1".Як це було, розповів командир зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 3 бригади оперативного призначення на псевдо "Партизан":
"2 лютого о 11:55 ранку в південно-східній околиці Бахмута нацгвардійці виявили два ворожі літаки Су-25 на відстані трьох кілометрів, ціль була захоплена стрільцем-зенітником ПЗРК "Ігла-1" та здійснено пуск. Внаслідок бойової роботи один Су-25 було уражено".
Зазначається, що на Бахмутському напрямку лише за минулий тиждень розрахунком було знищено російський гелікоптер Мі-24 та літак Су-25.
Зазнаючи численних втрат, ворог не припиняє наступальних дій на Бахмутському напрямку, кажуть військові. Та наші захисники мужньо тримають оборону міста-фортеці.

Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...