
У Донецькій області військовослужбовці Національної гвардії України знищили російський штурмовик Су-25. Прес-служба НГУ уточнила, що це сталося під Бахмутом, за який точаться криваві бої, передають Патріоти України.
Зазначається, що це сталося 2 лютого, ворожий літак було "приземлено" за допомогою ПЗРК "Ігла-1".Як це було, розповів командир зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 3 бригади оперативного призначення на псевдо "Партизан":
"2 лютого о 11:55 ранку в південно-східній околиці Бахмута нацгвардійці виявили два ворожі літаки Су-25 на відстані трьох кілометрів, ціль була захоплена стрільцем-зенітником ПЗРК "Ігла-1" та здійснено пуск. Внаслідок бойової роботи один Су-25 було уражено".
Зазначається, що на Бахмутському напрямку лише за минулий тиждень розрахунком було знищено російський гелікоптер Мі-24 та літак Су-25.
Зазнаючи численних втрат, ворог не припиняє наступальних дій на Бахмутському напрямку, кажуть військові. Та наші захисники мужньо тримають оборону міста-фортеці.

Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...