
Бійці ЗСУ ударами з HIMARS знищили колону техніки окупантів. Вони нарахували як мінімум сім одиниць ворожої техніки, які потрапили під обстріл і перетворилися на металобрухт. Відео з наслідками влучного бомбардування рашистів українськими захисниками опублікували в Telegram-каналі "СтратКом ЗСУ", передають Патріоти України.
Повідомляється, що колона техніки окупантів намагалася втекти від ЗСУ. Однак снаряди з HIMARS її "наздогнали". В результаті вдалося підірвати кілька одиниць танків і ТОС-1А "Солнцепьок". Остання — це важка вогнеметна система, яка не часто зустрічається на полі бою.
На відео нижче можна розгледіти наслідки ударів з HIMARS. На дорозі і біля неї стоїть почорніла техніка і всюди клубочиться дим. Мабуть, ролик знімали з розвідувального безпілотника відразу після атаки по окупантам.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...