Мінус танки та "Поле-21": На півдні Сили ЗСУ завдали ефективних ударів по окупантах

На півдні Сили оборони України досягли певних результатів, завдавши ворогу втрат у техниці та озброєнні, інформують Патріоти України.

Як повідомили в оперативному командуванні "Південь", українська авіація завдала два удари по районах зосередження противника. Крім того, ракетно-артилерійські підрозділи зменшили вороже військо.

Крім шести російських військових, знищено 16 одиниць озброєння та техніки. Зокрема, це три танки Т-62/72, дві крупнокаліберні гармати "Мста-Б", вісім одиниць авто-бронетехніки, два безпілотники "Мавік"-3. Також слідом пішли черговий польовий пункт боєпостачання, та комплекс радіоелектронної боротьби "Поле-21", призначений для придушення супутникового зв'язку.

Підготовка до конрнступу сид ЗСУ

Сили оборони знищили на Херсонщині автоматичний комплекс далекого візуального спостереження "Муром-М" ворога - це пристрій, який автономно на великій відстані виглядає живу силу та техніку.

Також у тимчасово окупованому Криму все частіше стали помічати ворожі комплекси радіоелектронної боротьби Р-340 РП ("Поле-21"), які призначені для придушення супутникового зв'язку. Площа його охоплення - середньому 1,5 квадратних кілометра.

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...