
Захисники України продемонстрували результати чергового успішного удару по окупантах на Херсонщині. У результаті було знищено три ворожі танки, передають Патріоти України.
Відповідне відео 20 жовтня оприлюднило видання"Південь Інформ". Зазначається, що партію військової техніки противника ліквідували військові 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка."Підрозділ артилерії 59-ї ОМПБр знищив одразу три танки окупантів на Херсонщині", – йдеться в публікації. Відео захисників показує, як під прицільним вогнем одна за одною вибухають російські бронемашини.
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...