Мінусовані "броня", гармати й "пташки": Як ЗСУ на півдні "підкоротили" армію РФ

На південному напрямку українські захисники завдали ударів по позиціях російських окупантів та отримали певні успіхи, інформують Патріоти України.

Як повідомляє оперативне командування "Південь", наша авіація завдала удару по зосередженню живої сили ворога на Херсонщині - неподалік населеного пункту Олешки та в Бериславському районі.

"У Баштанському районі Миколаївщини знищено два "Орлани-10", а в Бериславському - ще один (безпілотник - Ред.) невизначеного типу. Крім того, за результатами плідної роботи наших ракетно-артилерійських підрозділів рашисти втратили три одиниці автобронетехніки, антидронову рушницю і чотирьох військових", - повідомляє командування.

Також ЗСУ знищили дві крупнокаліберні гармати "Гіацинт" росіян.

Також "Південь" повідомляє, що наразі триває контрбатарейна боротьба, ворог продовжує вогневий тиск як на прифронтові, так і на тилові території.

У Чорному та Азовському морях корабельне угруповання після нічної ракетної атаки зменшено до восьми кораблів, які маневрують поблизу Криму та берегів РФ. Зараз всі ракетоносії заведено в пункти базування.

Хочуть здійснити ривок: Ворог заводить нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, - "Рубіж" НГУ

вівторок, 23 червень 2026, 8:03

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...

Панічне рішення Кремля: Росія посилює ППО Москви оголяючи лінію фронту - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 7:00

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...