Місяцеподібне обличчя: Досвідчений медик розповіла про один із ймовірних діагнозів Путіна

Російський президент Володимир Путін має серйозні проблеми зі здоров'ям – крім онкохвороби, у нього є ознаки синдрому паркінсонізму, передають Патріоти України.

Лікар-невролог із 15-річним стажем роботи Олександра Щебет оцінила загальний стан здоров'я кремлівського диктатора та назвала його хвороби. За її словами, у Путіна є симптоми, подібні до хвороб Паркінсона, але це не вона. Це щось вторинне, оскільки симптоми виникли і натомість іншого захворювання.

"Якщо проаналізувати зовнішність Путіна, то можна помітити, що у нього постійно змінюється об'єм обличчя, тобто набряк обличчя, тобто, його немає. Іноді здається, що це дві різні людини, адже не може звичайна людина так швидко набирати вагу і худнути Але це може бути побічною дією при прийомі високої дози стероїдів", - заявила Щебет.

За словами фахівця, у випадку з Путіним можна припускати кілька речей:

  • по-перше, у нього дійсно може бути онкологічне захворювання, тому йому дають високу дозу стероїдів з метою приглушити біль. Це викликає побічну реакцію, що призводить до ефекту "місячноподібної особи";
  • по-друге, на тлі онкологічного захворювання у Путіна можуть бути різні ускладнення. Зокрема, можуть бути метастази у головному мозку, або первинна пухлина у головному мозку.

"Якщо в нього справді є метастази в мозок, то вони можуть локалізуватися в різних частинах мозку і вражати ті ділянки, які, наприклад, контролюють тонус м'язів. За цієї умови може з'являтися такий "паркінсоноподібний" тремор", - заявила Щебет.

Джерело: Апостроф

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

Сусідні будівлі залишилися цілими: Українські бійці одним влучним ударом знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

понеділок, 27 червень 2022, 23:00

"Артилерія нашого підрозділу продовжує знищувати окупантів. На цей раз було вражено ворожий штаб", – йдеться у повідомленні українських захисників. На кадрах видно, як точно працюють українські артилеристи. Наведення було зроблене безпілотником, який і...