Місяцеподібне обличчя: Досвідчений медик розповіла про один із ймовірних діагнозів Путіна

Російський президент Володимир Путін має серйозні проблеми зі здоров'ям – крім онкохвороби, у нього є ознаки синдрому паркінсонізму, передають Патріоти України.

Лікар-невролог із 15-річним стажем роботи Олександра Щебет оцінила загальний стан здоров'я кремлівського диктатора та назвала його хвороби. За її словами, у Путіна є симптоми, подібні до хвороб Паркінсона, але це не вона. Це щось вторинне, оскільки симптоми виникли і натомість іншого захворювання.

"Якщо проаналізувати зовнішність Путіна, то можна помітити, що у нього постійно змінюється об'єм обличчя, тобто набряк обличчя, тобто, його немає. Іноді здається, що це дві різні людини, адже не може звичайна людина так швидко набирати вагу і худнути Але це може бути побічною дією при прийомі високої дози стероїдів", - заявила Щебет.

За словами фахівця, у випадку з Путіним можна припускати кілька речей:

  • по-перше, у нього дійсно може бути онкологічне захворювання, тому йому дають високу дозу стероїдів з метою приглушити біль. Це викликає побічну реакцію, що призводить до ефекту "місячноподібної особи";
  • по-друге, на тлі онкологічного захворювання у Путіна можуть бути різні ускладнення. Зокрема, можуть бути метастази у головному мозку, або первинна пухлина у головному мозку.

"Якщо в нього справді є метастази в мозок, то вони можуть локалізуватися в різних частинах мозку і вражати ті ділянки, які, наприклад, контролюють тонус м'язів. За цієї умови може з'являтися такий "паркінсоноподібний" тремор", - заявила Щебет.

Джерело: Апостроф

Вибухи пролунали посеред ночі: Росія вдарила по Харкову дронами-камікадзе (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 12:40

Вночі 6 жовтня окупанти завдали кілька ударів про промислових об‘єктах Основ’янського району Харкова. За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, були застосовані дрони-камікадзе, передають Патріоти України. "Попередньо — росіяни застосували дрони-камікад...

Знайшов дані про голосування 10-річної давнини: Ілон Маск заявив, що Схід України "віддає перевагу Росії"

четвер, 6 жовтень 2022, 12:29

Бізнесмен Ілон Маск продовжує робити скандальні заяви про Україну і тепер зазначив, що деякі східні регіони країни мають російську більшість, і додав мапу електоральних вподобань за 2012 рік. Відповідні заяви зʼявились у Twitter Ілона Маска, передають ...