Міст або відставка: Зеленський і Філатов уклали несподіване парі (відео)

Володимир Зеленський заявив про домовленість із міським головою Дніпра Борисом Філатовим про те, що влада міста відремонтує Центральний міст до 14 вересня 2019 року, повідомляють Патріоти України.

У разі, якщо роботи не будуть виконані у визначені терміни, Філатов піде у відставку, повідомив президент України. – Навіть уклали парі і перебили руки, – підтвердив Філатов.

Зеленський також пообіцяв приїхати на урочисте відкриття мосту. Зі свого боку керівник Офісу президента Андрій Богдан наголосив, що Зеленський сам проінспектує, щоб відкриття мосту не було “бутафорським”.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...