Міст або відставка: Зеленський і Філатов уклали несподіване парі (відео)

Володимир Зеленський заявив про домовленість із міським головою Дніпра Борисом Філатовим про те, що влада міста відремонтує Центральний міст до 14 вересня 2019 року, повідомляють Патріоти України.

У разі, якщо роботи не будуть виконані у визначені терміни, Філатов піде у відставку, повідомив президент України. – Навіть уклали парі і перебили руки, – підтвердив Філатов.

Зеленський також пообіцяв приїхати на урочисте відкриття мосту. Зі свого боку керівник Офісу президента Андрій Богдан наголосив, що Зеленський сам проінспектує, щоб відкриття мосту не було “бутафорським”.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...