"Міст для Х*йла" зразу після "паризького знущання": Макрон попросив Путіна повернути до Франції останки бойового друга Наполеона, знайдені під Смоленськом

Сьогодні, 15 грудня, французький лідер Еммануель Макрон попросив Путіна повернути останки, що належать одному з близьких знайомих імператора Наполеона Бонапарта, генералу Гюден, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Le Point.
Згідно з інформацією, Еммануель Макрон "попросив розпочати організації операцій, що стосуються передачі останків генерала". Поряд з цим він запланував провести урочисту церемонію за участю президента РФ Володимира Путіна. Імовірно, пам'ять генерала Гюдена вшанують в паризькому Будинку Інвалідів, після чого останки поховають.
Секретар Французької академії Елен Каррер д'Анкосс повідомляє, що Макрон намагається повернути франко-російські відносини в потрібне русло. Вона назвала цей акт "одним з мостів, кинутих президентом Франції", щоб спробувати зміцнити зв'язки з Росією.
Російські археологи виявили останки Гюдена в липні 2019 року. Тоді проводилися масштабні розкопки на Королівському бастіоні в Смоленську. Тіло було в дерев'яній труні з прогнилими стінками.
Шарль Етьєн Гюден де ла Саблонньер (1768-1812) навчався в Брієнській військовій школі разом з майбутнім імператором Наполеоном Бонапартом, був його близьким другом і ідейним супутником.
У 1794-1796 роках воював у лавах Рейнської, Північної, Самбра-Мааської армій. У 1800 році отримав звання дивізійного генерала.
Під час Прусської кампанії Наполеона 1806 року Гюден бився при Ауерштедті 14 жовтня, результат битви визначив долю Пруссії.
У 1809 році в складі корпусу маршала Даву Гюден брав участь в боях при Танні, Екмюле, Ландсхуте, Абенсберзі, Віттенау, Регенсбурзі. У битві при Ваграмі 6 липня 1809 року був чотири рази поранений. У серпні 1809 роки, залишаючи командування дивізією, отримав почесне призначення губернатором імператорського палацу Фонтенбло.
Під час російської кампанії 1812 брав участь в Смоленській битві. Гарматний постріл відірвав генералу ногу. Гюдена евакуювали в здобутий Смоленськ, де він і помер. За словами Наполеона, Гюден "давно б вже отримав жезл маршала, якби можна було роздавати ці жезли всім, хто їх заслуговував".


Якщо створять: Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу

четвер, 22 жовтень 2020, 21:22

У світі немає поки жодної вакцини від коронавірусу, яка пройшла б всі етапи дослідження і була визнана ефективною і безпечною. Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу в разі її успішного...

Найближчим часом можуть "полетіти голови" деяких міністрів - Зеленський

четвер, 22 жовтень 2020, 20:43

Щодо парламенту президент розповів, що він може саморозпуститися, якщо буде ухвалено певний закон. Президент України Володимир Зеленський допускає саморозпуск Верховної Ради й відставку деяких членів уряду. В інтерв'ю українським телеканалам він заявив...