Міста рівнятимуть з землею: У Британії розповіли про те, як РФ намагатиметься захопити Донеччину

Російські війська почнуть захоплювати Донецьку область після захоплення Луганської. При цьому вони будуть за допомогою артилерії рівняти міста з землею. Про це заявило Міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

Бої за Донецьку область будуть тягнутися повільними темпами з застосуванням великої кількості артилерії, як це було у Луганській області.

У Британії переконані, що швидке захоплення Лисичанська розширює контроль окупантів майже на всю територію області. Таким чином вони заявили про істотний прогрес у досягненні мети "звільнення Донбасу".

"На відміну від попередніх фаз війни, Росія, ймовірно, досягла досить ефективної координації між принаймні двома угрупованнями військ: центральним угрупуванням, ймовірно, під командуванням генерал-полковника Олександра Лапіна, і Південним угрупуванням, ймовірно, під командуванням нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна", - йдеться у повідомленні.

Під час контролю позицій у Сєвєродонецьку та Лисичанську існувала загроза котла, адже окупанти могли наступати з трьох сторін. Тепер українські військові можуть відійти на більш вигідні позиції на випрямленій лінії фронту.

"Не перевалковий пункт для відпустки": У Фінляндії почнуть скорочувати кількість виданих росіянам віз

вівторок, 16 серпень 2022, 17:43

Обмеження щодо віз росіянам у Фінляндії почнуть діяти від вересня. Очікується, що кількість шенгенських віз громадянам країни-терористки скоротиться до однієї десятої від нинішнього рівня. Про це заявив міністр закордонних справ країни Пеккі Хаавісто, ...

Вибухи були не випадкові: Через станцію під Джанкоєм РФ могла б кидати електроенергію із ЗАЕС на Крим, - Подоляк

вівторок, 16 серпень 2022, 17:28

Трансформаторна станція поблизу Джанкоя, на якій сьогодні сталася пожежа, могла б використовуватися для постачання електроенергії із Запорізької АЕС до Криму. Про це повідомив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі інформаційног...