
Російські війська почнуть захоплювати Донецьку область після захоплення Луганської. При цьому вони будуть за допомогою артилерії рівняти міста з землею. Про це заявило Міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.
Бої за Донецьку область будуть тягнутися повільними темпами з застосуванням великої кількості артилерії, як це було у Луганській області.
У Британії переконані, що швидке захоплення Лисичанська розширює контроль окупантів майже на всю територію області. Таким чином вони заявили про істотний прогрес у досягненні мети "звільнення Донбасу".
"На відміну від попередніх фаз війни, Росія, ймовірно, досягла досить ефективної координації між принаймні двома угрупованнями військ: центральним угрупуванням, ймовірно, під командуванням генерал-полковника Олександра Лапіна, і Південним угрупуванням, ймовірно, під командуванням нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна", - йдеться у повідомленні.
Під час контролю позицій у Сєвєродонецьку та Лисичанську існувала загроза котла, адже окупанти могли наступати з трьох сторін. Тепер українські військові можуть відійти на більш вигідні позиції на випрямленій лінії фронту.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...