
Російські окупанти завдали ракетних ударів по Одеській області. За допомогою стратегічної авіації рашисти запустили по мирних населених пунктах регіону чотири крилаті ракети. Також ворог ударив по Одесі, над містом піднявся чорний дим. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"По Одещині завдано ракетного удару чотирма крилатими ракетами із застосуванням стратегічної авіації. Ворог продовжує не лише фізичне руйнування інфраструктури регіону, а й психологічний тиск на цивільне населення", – зазначили військові.
За попередніми даними, постраждалих та загиблих унаслідок ракетних ударів немає. Повідомляється також про те, що Росія вдарила і по Одесі. Місцеві жителі повідомляли про вибухи, стверджували, що бачили у небі ракети. З'явилися також фото чорного диму, що оповив місто.
"Українська нація – незламна: постраждалих немає, інфраструктуру відбудуємо. Дотримуйтесь норм безпеки, не нехтуйте попередженнями про повітряну тривогу, не піддавайтесь паніці, не заважайте Збройним силам та Силам оборони виконувати свої завдання", – закликають в ОК "Південь".
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...