
Російські окупанти завдали ракетних ударів по Одеській області. За допомогою стратегічної авіації рашисти запустили по мирних населених пунктах регіону чотири крилаті ракети. Також ворог ударив по Одесі, над містом піднявся чорний дим. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
"По Одещині завдано ракетного удару чотирма крилатими ракетами із застосуванням стратегічної авіації. Ворог продовжує не лише фізичне руйнування інфраструктури регіону, а й психологічний тиск на цивільне населення", – зазначили військові.
За попередніми даними, постраждалих та загиблих унаслідок ракетних ударів немає. Повідомляється також про те, що Росія вдарила і по Одесі. Місцеві жителі повідомляли про вибухи, стверджували, що бачили у небі ракети. З'явилися також фото чорного диму, що оповив місто.
"Українська нація – незламна: постраждалих немає, інфраструктуру відбудуємо. Дотримуйтесь норм безпеки, не нехтуйте попередженнями про повітряну тривогу, не піддавайтесь паніці, не заважайте Збройним силам та Силам оборони виконувати свої завдання", – закликають в ОК "Південь".
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...