Місто оповив чорний дим: Окупанти влаштували масований ракетний обстріл Одеси

Російські окупанти завдали ракетних ударів по Одеській області. За допомогою стратегічної авіації рашисти запустили по мирних населених пунктах регіону чотири крилаті ракети. Також ворог ударив по Одесі, над містом піднявся чорний дим. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.

"По Одещині завдано ракетного удару чотирма крилатими ракетами із застосуванням стратегічної авіації. Ворог продовжує не лише фізичне руйнування інфраструктури регіону, а й психологічний тиск на цивільне населення", – зазначили військові.

За попередніми даними, постраждалих та загиблих унаслідок ракетних ударів немає. Повідомляється також про те, що Росія вдарила і по Одесі. Місцеві жителі повідомляли про вибухи, стверджували, що бачили у небі ракети. З'явилися також фото чорного диму, що оповив місто.

"Українська нація – незламна: постраждалих немає, інфраструктуру відбудуємо. Дотримуйтесь норм безпеки, не нехтуйте попередженнями про повітряну тривогу, не піддавайтесь паніці, не заважайте Збройним силам та Силам оборони виконувати свої завдання", – закликають в ОК "Південь".

Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати: у Німеччині закликали Європу готуватися

четвер, 25 червень 2026, 9:51

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...