"Місто перетворилось на кладовище": У Маріуполі під завалами будинку знайшли близько 200 тіл

Під час розбирання завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2, що на проспекті Миру, в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих. Усі вони з високим ступенем розкладання. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, місцеві відмовилися збирати і упаковувати тіла загиблих. Своєю чергою, російське МЧС залишило місце робіт. "Тіла загиблих залишились на місці. Через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі", - йдеться у його повідомленні.

Крім того, у місті фактично зупинений процес перепоховання з дворів багатоповерхівок. За словами Андрющенка, одна з причин - запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої "державної корпорації "Ритуал" з Донецька. Адже для офіційного безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в морг.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...