"Місто вбитих можливостей": Радник мера показав жах, на який перетворився центр окупованого Маріуполя (відео)

Російські окупанти продовжують знищувати Маріуполь. У місті загарбники продовжують зносити будинки, які самі й розбомбили, зазначають Патріоти України.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначив, що від колишнього життя в колись квітучому місті нічого не залишилося. Він зазначив, що росіяни вже провели тендери на 40 багатоповерхівок. За його словами, будувати будуть за гроші з бюджету Росії через високий ризик інвестицій, а повертати їх через програму іпотеки.

"Фактично відсоток користування російськими грошима становитиме менше одного відсотка для бізнес-спільноти окупантів. Майже задарма", – йдеться у повідомленні чиновника в Telegram.

Крім того, Андрющенко показав багатостраждальний Драматичний театр в Маріуполі, який окупанти все ще намагаються знищити разом з жертвами їх бомбардувань. Також він оприлюднив кадри басейну олімпійського стандарту "Нептун", який також знищила армія РФ.

"При битві за Маріуполь тут ховалося понад тисяча городян. Сюди майже одночасно з Драмтеатром росіяни скидали бомби, але тут більше пощастило. Тепер це символічна руїна вбитого життя і майбутнього Маріуполя. Поки. Поки ми не повернемося додому. Місто вбитих можливостей", - підсумував радник мера Маріуполя.

"Може розглядатися як законна військова мета": Медведєв почав погрожувати Великій Британії та назвав її "одвічним ворогом" Росії

середа, 31 травень 2023, 13:00

У середу, 31 травня, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв почав погрожувати Великій Британії через її допомогу Україні, передають Патріоти України. Російський політик згадав слова міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, яки...

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...