Місцева влада безуспішно намагалася чинити спротив: Російський курорт перетворили на могильник для "вагнерівців"

У місті Гарячий Ключ в Краснодарському краї РФ почали ховати найманців ПВК "Вагнера". Проти поховань учасників війни проти України тут раніше виступала місцева влада, зазначають Патріоти України.

Місцевий Telegram-канал "Горячий Ключ NEWS" показад серію відео з похорону найманців ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина. Сам Пригожин тим часом опублікував коментар, в якому нагадав, що на місцеву владу довелося тиснути, щоб організувати поховання.

"Спасибі всім тим, хто підтримав нас, і змусив адміністрацію Гарячого Ключа не перешкоджати похорону бійців ПВК "Вагнера" на цвинтарі в станиці Бакинській", – сказав ватажок ПВК.

Скарги нарешті спрацювали?: Пригожин заявив, що армія РФ допоможе "Вагнеру" під Бахмутом

неділя, 26 березень 2023, 21:00

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що міністерство оборони РФ пообіцяли його найманцям підтримку на флангах під Бахмутом Донецької області, інформують Патріоти України. Як повідомляє прес-служба Пригожина, його публічні звернення "не допустити...

Намагалися сховатися у гаражах: Прикордонники показали, як у Бахмуті знищили групу "вагнерівців" (відео)

неділя, 26 березень 2023, 20:28

Українські прикордонники у Бахмуті знищили щонайменше 15 штурмовиків ПВК "Вагнер". Про це інформує Держприкордонслужба, передають Патріоти України. . Аеророзвідка прикордонників зафіксувала у місті скупчення штурмовиків-"вагнерівців". Простеживши за в...