Фейк про підготовку до здачі міста Суми запустили росіяни для нагнітання паніки. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації, передають Патріоти України.
Кажуть, що в мережі поширюється відео нібито місцевого з Сум, який розповідає про буцімто підготовку місцевої влади до здачі обласного центру. А про це начебто свідчить вивіз документів та майна з адмінбудівель.
"Насправді це брехня, яку поширюють російські пропагандисти в рамках інформаційної кампанії для нагнітання страху та дестабілізації ситуації. За словами Олега Григорова, начальника Сумської ОВА, ворог продовжує спроби створити буферну зону на території Сумщини, але ЗСУ міцно тримають позиції та не дають ворогу досягти успіхів на зазначених напрямках", - пояснюють у ЦПД.
Також додають, що всіх цивільних з прикордонних населених пунктів евакуювали в безпечні місця.
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...