
У Курську о 21:10 пролунав вибух. Проте окупанти переконують, що працює їхня авіація. Про це заявив губернатор Курської області Роман Старовойт, передають Патріоти України.
"Приблизно о 21:10 у Курську зафіксовано гучний звук. Як повідомили наші військові, на великій висоті працює авіація міністерства оборони. Підстав для занепокоєння немає", – написав Старовойт.
Вибухи у Курську пролунали 24 вересня. Місцеві мешканці повідомляли, що чули їх біля аеропорту. Туди вирушили пожежні машини. Офіційної інформації окупанти не повідомляли.
Росіяни заявили, що у Курській області їх обстрілюють "українські диверсанти". Це трапилося 9 вересня. Постраждав нібито блокпост з омоном та росгвардією. Кремлівські пропагандисти сказали, що росія почала план "перехоплення ворога" в місті Суджа Курської області.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...