
У Курську о 21:10 пролунав вибух. Проте окупанти переконують, що працює їхня авіація. Про це заявив губернатор Курської області Роман Старовойт, передають Патріоти України.
"Приблизно о 21:10 у Курську зафіксовано гучний звук. Як повідомили наші військові, на великій висоті працює авіація міністерства оборони. Підстав для занепокоєння немає", – написав Старовойт.
Вибухи у Курську пролунали 24 вересня. Місцеві мешканці повідомляли, що чули їх біля аеропорту. Туди вирушили пожежні машини. Офіційної інформації окупанти не повідомляли.
Росіяни заявили, що у Курській області їх обстрілюють "українські диверсанти". Це трапилося 9 вересня. Постраждав нібито блокпост з омоном та росгвардією. Кремлівські пропагандисти сказали, що росія почала план "перехоплення ворога" в місті Суджа Курської області.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...