Місцеві ватники все ще "за Россию"? У Севастополі окупанти вручили чоловікам призовного віку близько тисячі повісток

У Севастополі російські окупанти вручили чоловікам призовного віку близько тисячі повісток. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні, передають Патріоти України.

Зазначається, що у зв'язку з частковою мобілізацією, оголошеною російським військово-політичним керівництвом, з 22 вересня військові комісаріати Росії працюють у цілодобовому режимі. При цьому особам, які намагаються ухилитися від мобілізації, погрожують кримінальною відповідальністю.

"У місті Севастополь тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим чоловікам призовного віку вручено близько однієї тисячі повісток. Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба буде проходити на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої "спеціальної операції", - йдеться у повідомленні.

США призначили головного контролера за допомогою Україні

субота, 23 вересень 2023, 19:43

США призначили провідного генерального інспектора Міністерства оборони Роберта Сторча головним контролером за допомогою Україні. До нової посади він приступить вже 18 жовтня. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. . Сторч буде працювати з Д...

У ГУР Міноборони показали, як звільняли Кліщіївку (відео)

субота, 23 вересень 2023, 18:55

Головне управління розвідки показало кадри боїв за звільнення села Кліщіївка під Бахмутом. Відео оприлюднене на сторінках ГУР в соцмережах, передають Патріоти України. «Хоробрі воїни 4-ї служби ГУР МО продовжують рух вперед. Слава Україні», — йдеться у...