Місцеві ватники все ще "за Россию"? У Севастополі окупанти вручили чоловікам призовного віку близько тисячі повісток

У Севастополі російські окупанти вручили чоловікам призовного віку близько тисячі повісток. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні, передають Патріоти України.

Зазначається, що у зв'язку з частковою мобілізацією, оголошеною російським військово-політичним керівництвом, з 22 вересня військові комісаріати Росії працюють у цілодобовому режимі. При цьому особам, які намагаються ухилитися від мобілізації, погрожують кримінальною відповідальністю.

"У місті Севастополь тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим чоловікам призовного віку вручено близько однієї тисячі повісток. Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба буде проходити на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої "спеціальної операції", - йдеться у повідомленні.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...