Місцеві жінки танцювали навколо... пам'ятника Пушкіну: Лаврову в Еритреї влаштували грандіозний прийом (відео)

Міністр закордонних справ країни-агресора РФ продовжує зустрічатися із колегами в рамках свого африканського турне. Після Есватіні він приїхав до Еритреї, де главі МЗС Росії влаштували по-справжньому грандіозний прийом. Російського міністра зустрічали народними піснями. Місцеві мешканки при цьому тримали в руках траву та танцювали для Лаврова, повідомляють Патріоти України.

Все це відбувалося біля пам'ятника російському поетові Олександру Пушкіну у місті Асмера. В Еритреї, куди Лавров прибув з офіційним візитом, мешкає близько 3,6 млн осіб. Цю державу з однією з найтоталітарніших систем світу називають "африканською КНДР". У країні немає незалежної преси, заборонені мітинги, а чоловіче населення багато часу проводить в армії.

Зазначимо, що Еритрея була однією з п'яти держав, які у березні 2022 року проголосували проти резолюції ООН, яка засуджує вторгнення РФ в Україну. Разом із нею у цьому списку знаходяться Росія, Білорусь, Сирія та Північна Корея.

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно: Євродепутат назвав причину

середа, 27 вересень 2023, 11:22

Німецький євродепутат Міхаел Галер вважає, вступ України до Євросоюзу буде відбуватися дуже повільно, якщо все залежатиме від одностайності голосів, передають Патріоти України. . Польський уряд заявив, що заблокує вступ України до ЄС, якщо Спільна агра...

Дронів було три і жертв значно більше: З'явилися нові подробиці атаки на аеродром "Халіно" в РФ

середа, 27 вересень 2023, 10:56

З'явилися нові подробиці атаки на аеродром "Халіно" у Курській області Росії, що відбулася у неділю, 24 вересня. З'ясувалося, що дронів було три, а жертв значно більше. Про це пише Telegram-канал "Досье Шпиона", передають Патріоти України. Зазначається...