Місцеві жінки танцювали навколо... пам'ятника Пушкіну: Лаврову в Еритреї влаштували грандіозний прийом (відео)

Міністр закордонних справ країни-агресора РФ продовжує зустрічатися із колегами в рамках свого африканського турне. Після Есватіні він приїхав до Еритреї, де главі МЗС Росії влаштували по-справжньому грандіозний прийом. Російського міністра зустрічали народними піснями. Місцеві мешканки при цьому тримали в руках траву та танцювали для Лаврова, повідомляють Патріоти України.

Все це відбувалося біля пам'ятника російському поетові Олександру Пушкіну у місті Асмера. В Еритреї, куди Лавров прибув з офіційним візитом, мешкає близько 3,6 млн осіб. Цю державу з однією з найтоталітарніших систем світу називають "африканською КНДР". У країні немає незалежної преси, заборонені мітинги, а чоловіче населення багато часу проводить в армії.

Зазначимо, що Еритрея була однією з п'яти держав, які у березні 2022 року проголосували проти резолюції ООН, яка засуджує вторгнення РФ в Україну. Разом із нею у цьому списку знаходяться Росія, Білорусь, Сирія та Північна Корея.

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...