Місцевим жителям доводиться митися у отруєному морі: У Маріуполі на берег викидає мертвих дельфінів (фото)

У тимчасово зайнятому Маріуполі через злочинні дії російського окупаційного війська загроза епідемії стала реальністю. В Азовському морі фіксується мор риби й морських ссавців, зокрема, мертвих дельфінів викидає на берег, що свідчить про наявність хвороби в морській воді. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

В акваторії Азовського моря маріупольці помічають початок мору риби та морських ссавців - мертвих дельфінів уже викидає на берег, що раніше було характерно лише в період аномальної спеки в липні. Однак з урахуванням температури та сезону це свідчить про наявність хвороби в морській воді.

"Море на сьогодні одне з небагатьох місць гігієни для маріупольців, тому загроза перестала бути лише попередженням", - резюмував Андрющенко.

Обережно! Чутливий контент!

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги, - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...