Міцний удар: Віталій Кличко визначився, як "штурмуватиме" наступну Раду, Парубій теж

Партія УДАР та спікер Верховної ради Андрій Парубій можуть піти на парламентські вибори у складі політсили Петра Порошенка "Європейська солідарність", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Українську правду".

"Можете привітати Віталія, він вчора з Петром вже про все домовився", – зазначив високопоставлений співрозмовник, який є близьким до лідера УДАРу Віталія Кличка, але не входить до політсили.

Цю інформацію опосередковано підтвердили джерела у команді київського міського голови.

Крім цього джерела в оточенні Петра Порошенка та у фракції "Народний фронт" стверджують, що спікер парламенту Андрій Парубій теж може приєднатися до "Європейської солідарності".

За словами іншого джерела, Порошенко особисто займається формуванням списку майбутньої політсили.

"Наразі немає якогось готового списку. Петро Олексійович особисто займається його складанням, він нікому не звітує", – додає співрозмовник з оточення Порошенка.

В G7 підрахували: Стало відомо, скільки наразі РФ має виплатити Україні за завдані збитки

неділя, 16 червень 2024, 8:30

Росія має компенсувати Україні $486 млрд компенсації за завдані збитки. Наразі лідери G7 оцінюють законні шляхи, щоб стягнути з Москви ці гроші. Про це йдеться в комюніке лідерів за підсумками саміту G7 в Італії, передають Патріоти України. «Росія має ...

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...