Між Італією та Угандою ледь не розгорілася війна: Головнокомандувач ЗС захотів "завоювати" Рим та прем'єр-міністерку Мелоні

Головнокомандувач збройних сил Уганди Мухузі Кайнеругаба, намагаючись висловити свою симпатію прем'єр-міністерці Італії Джорджі Мелоні, погрожував взяти Рим за три дні. У зв'язку з цим між Італією та Угандою мало не спалахнула війна, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Politico, Кайнеругаба вирішив принести в дарунок Мелоні 100 корів. Так він хотів показати свою симпатію до політикині. Але зрештою за нього довелося вибачатися президентові Уганди.

48-річний Кайнеругаба в особистому Twitter-акаунті написав про кохання до Джорджі Мелоні. Він заявив, що хоче подарувати їй 100 найкрасивіших корів у світі, наголосивши, що не розуміє, чому європейці дарують дівчатам квіти. До речі, за традиціями Уганди, дівчатам, які симпатизують, прийнято дарувати корів.

У зв'язку з цим Головнокомандувач збройних сил Уганди заявив, що відмова Італії прийняти від нього 100 корів, означає війну і заявив, що Уганда захопить Рим лише за кілька днів.

У результаті, довелося втручатися президенту Уганди Йовері Мусевені, батькові Головнокомандувача збройних сил тієї ж країни. І вже у середу, 5 жовтня, він вибачився перед владою Італії за свого сина.

Крім того, Мусевені повідомив, що Мухузі Кайнеругаба більше не керуватиме ЗС Уганди. Ба більше, його знизили у званні. Так він став лише генералом з чотирма зірками.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" у профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...