Між Італією та Угандою ледь не розгорілася війна: Головнокомандувач ЗС захотів "завоювати" Рим та прем'єр-міністерку Мелоні

Головнокомандувач збройних сил Уганди Мухузі Кайнеругаба, намагаючись висловити свою симпатію прем'єр-міністерці Італії Джорджі Мелоні, погрожував взяти Рим за три дні. У зв'язку з цим між Італією та Угандою мало не спалахнула війна, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Politico, Кайнеругаба вирішив принести в дарунок Мелоні 100 корів. Так він хотів показати свою симпатію до політикині. Але зрештою за нього довелося вибачатися президентові Уганди.

48-річний Кайнеругаба в особистому Twitter-акаунті написав про кохання до Джорджі Мелоні. Він заявив, що хоче подарувати їй 100 найкрасивіших корів у світі, наголосивши, що не розуміє, чому європейці дарують дівчатам квіти. До речі, за традиціями Уганди, дівчатам, які симпатизують, прийнято дарувати корів.

У зв'язку з цим Головнокомандувач збройних сил Уганди заявив, що відмова Італії прийняти від нього 100 корів, означає війну і заявив, що Уганда захопить Рим лише за кілька днів.

У результаті, довелося втручатися президенту Уганди Йовері Мусевені, батькові Головнокомандувача збройних сил тієї ж країни. І вже у середу, 5 жовтня, він вибачився перед владою Італії за свого сина.

Крім того, Мусевені повідомив, що Мухузі Кайнеругаба більше не керуватиме ЗС Уганди. Ба більше, його знизили у званні. Так він став лише генералом з чотирма зірками.

Зимовий наступ Росії на Донбасі провалився, - розвідка Великобританії

субота, 1 квітень 2023, 17:41

До таких висновків прийшла розвідка Міністкрства оборони Великої Британії. . Там нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ Герасимов взяв на себе особисте командування "спеціальною військовою операцією" в Україні. . "Перебування Герасимов...

"У нас нема командира, ми всіх на* посилаємо": Окупант поскаржився на "порядки" в "другій армії світу". Перехоплення

субота, 1 квітень 2023, 17:23

Російський окупант розповів, що у "другій армії світу" все зовсім не так добре, як кажуть у росЗМІ. Він поскаржився на відсутність командування - загарбники залишаються на самоті, їх ніхто не контролює. Про це стало відомо з телефонної розмови військов...