
В Запорізькій області невідомі підірвали ще один міст між тимчасово захопленими Мелітополем та Токмаком. Він знаходиться в районі окупованих сіл Новобогданівка та Троїцьке. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у Telegram, передають Патріоти України.
"Між Мелітополем та Токмаком "втомився" черговий міст. Новобогданівка — Троїцьке", — написав він.
Це вже не перший "втомлений" міст між цими містами. Нагадаємо, 3 липня ЗСУ знищили стратегічно важливий залізничний міст між тими самими Мелітополем та Токмаком. По ньому ворог перевозив потягами зброю та військову техніку на фронт.
За словами голови Запорізької ОВА, в області сьогодні зруйновано 3775 будівель – промислових і цивільних, державних і приватних. "Донедавна в них жили і працювали люди. До того часу, поки не прийшли "визволителі". Цю цифру нам всім потрібно розуміти", – наголосив Олександр Старух.
Він зазначив, що попри те, що війна триває, потрібно вже планувати відбудову країни. "Вчора зустрівся з провідними запорізькими архітекторами. Ми обговорили, яким буде майбутнє нашої області – зручним, комфортним і візуально естетичним", – розповів Старух.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....