"Між Польщею і Росією неможливі дружні відносини, так історично склалося", - президент Польщі Анджей Дуда

Польський лідер зазначив, що в останні роки Москва знову показує своє "неприємне, імперське обличчя".

Анджей Дуда. Фото: Рейтерс.

Між Польщею і Росією неможливі дружні відносини, оскільки історично склалося, що РФ завжди намагається захопити польські землі. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу Білого дому США.

Під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом польський лідер зазначив, що в останні роки Москва знову показує своє "неприємне, імперське обличчя", і його країна не хоче бути частиною російської сфери впливу.

Однак Дуда наголосив, що "дуже хотів би бачити Росію другом", оскільки ця країна — "великий сусід" Польщі. "І я радий, що сьогодні ми можемо сміливо говорити, зокрема у зв'язку з військовою присутністю США і НАТО у Польщі, що ми дійсно, найперше з політичної точки зору, є частиною Заходу", — додав Дуда.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена, - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа "Мінська" - плани "А", "Б" і "С": Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...