"Між Путіним і Трампом": Президент України вперше потрапив на престижну обкладинку Time

Президент України Володимир Зеленський вперше потрапив на обкладинку знаменитого американського журналу Time. Фото підписано так: «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом», зазначають Патріоти України.

Стаття, якій присвячена обкладинка журналу, стосується президентства Зеленського, скандалу навколо телефонних переговорів з Дональдом Трампом і україно-російського конфлікту.

Автор статті, журналіст Саймон Шустер пише, що Зеленський постарів за 8 місяців свого президентства.

«Він був не просто більш втомленим або більше реалістом, але, здавалося, уловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм», – йдеться в статті.

У коментарі президент України поскаржився, що живе в Офісі, як у фортеці, і хоче звідти втекти.

Також Time наводить у приклад слова Зеленського про відносини з лідером країни-агресора Володимиром Путіним.

«Я нікому не довіряю. Політика – не точна наука…Ніхто не може мати ніякої довіри. У кожного є свої інтереси», – сказав президент України, відповідаючи на питання про довіру до Путіна.

Стаття вийде в друк 16 грудня. Варто зазначити, що Зеленський – перший український президент, який удостоївся обкладинки Time.

"Ні" тоталітарним ідеологіям!" Зеленський розповів, про що домовився з Дудою

понеділок, 27 січень 2020, 17:16

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Трансляція спільного брифінгу з'явилася у telegram-каналі Офісу президента України. Зазначається, що Зеленський прибув з візитом до Польщі для участі в пам'ятних заход...

Хіти тижня. Пов'язана з війною в Лівії? ЗМІ США розповіли цікаві подробиці про українку, яка загинула в літаку МАУ (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 17:00

Жінка була директоркою компанії SkyAviaTrans, яка базується в Україні, і співвласницею пов'язаної фірми Volaris Business, зареєстрований офіс якої розташований в Единбурзі (Шотландія). Однією із загиблих пасажирів літака Boeing, який збила іранська рак...