"Між Путіним і Трампом": Президент України вперше потрапив на престижну обкладинку Time

Президент України Володимир Зеленський вперше потрапив на обкладинку знаменитого американського журналу Time. Фото підписано так: «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом», зазначають Патріоти України.

Стаття, якій присвячена обкладинка журналу, стосується президентства Зеленського, скандалу навколо телефонних переговорів з Дональдом Трампом і україно-російського конфлікту.

Автор статті, журналіст Саймон Шустер пише, що Зеленський постарів за 8 місяців свого президентства.

«Він був не просто більш втомленим або більше реалістом, але, здавалося, уловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм», – йдеться в статті.

У коментарі президент України поскаржився, що живе в Офісі, як у фортеці, і хоче звідти втекти.

Також Time наводить у приклад слова Зеленського про відносини з лідером країни-агресора Володимиром Путіним.

«Я нікому не довіряю. Політика – не точна наука…Ніхто не може мати ніякої довіри. У кожного є свої інтереси», – сказав президент України, відповідаючи на питання про довіру до Путіна.

Стаття вийде в друк 16 грудня. Варто зазначити, що Зеленський – перший український президент, який удостоївся обкладинки Time.

Третій міністр охорони здоров'я Володимира Олександровича: Народився в Росії, до медичної галузі до тепер мав такий стосунок, як Зеленський до юриспруденції

понеділок, 30 березень 2020, 19:12

Максим Володимирович Степанов народився 18 серпня 1975 року в селі Сковородіно Амурської області, Росія. У 1998 році він закінчив Донецький Національний Медичний Університет за спеціальністю "Хірургія". А у 2004 році Степанов отримав другу вищу освіту ...

Хіти тижня. "Просто денег нет": На Росії справи геть кепські. Кремль почав звільняти своїх пропаганд*нів

понеділок, 30 березень 2020, 18:00

Главред Russia Today Маргарита Симоньян заявила про скорочення бюджету і витрат каналу через істотний брак коштів. Стало відомо, що російська мережа Russia Today починає урізати бюджети для власних проектів і різати договори, які раніше були націлені н...