Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України.

"Призупинення є результатом невиконання Білоруським Червоним Хрестом вимоги про звільнення пана Дмитра Шевцова з посади Генерального секретаря Національного Товариства. Це сталося після рішення Правління МФТЧХіЧП від 3 жовтня 2023 року щодо розслідування звинувачень проти Генерального секретаря Червоного Хреста Білорусі через його заяви, зокрема щодо ядерної зброї та переміщення дітей до Білорусі, а також через його візит до Луганська та Донецька", - йдеться у повідомленні.

У Червоному Хресті пояснили, що, у зв'язку з призупиненням членства, ЧХ Білорусі втрачає свої права члена МФТЧХіЧП. Також буде припинене будь-яке його нове фінансування. Крім того, Білорусь не зможе брати участь у Генеральній асамблеї Червоного Хреста, а також голосувати чи бути обраним на будь-яких статутних зустрічах.

Водночас членство білоруського Червоного Хреста можуть відновити, за умови виконання національним представництвом рішення та рекомендацій міжнародного товариства.

Лавров поскаржився, що посли країн ЄС у Москві відмовилися його слухати на заздалегідь призначеній зустрічі. Що готувався донести європейцям "кремлівський Ріббентроп"

вівторок, 5 березень 2024, 5:58

Міністр закордонних справ країни-агресорки Росії Сергій Лавров поскаржився, що посли країн Євросоюзу в Москві відмовилися зустрітися з ним. Про це пишуть росЗМІ. Лавров розповів, що зустріч із європейськими дипломатами мала бути присвячена майбутнім пр...

Українська армія змушена ризикувати танками Abrams, бо критично не вистачає зброї на Авдіївському напрямку. Озвучено втрати американських танків

вівторок, 5 березень 2024, 5:00

Очевидно, що брак артилерії змушує українських бійців із 47-ї механізованої бригади неподалік Авдіївки на Донеччині вести бій на ближній дистанції, а не на дальній, та ризикувати американськими танками Abrams, а також інженерними машинами Assault Breac...