Міжнародний скандал: Дружина посла Бельгії дала ляпаса продавчині у Сеулі (відео)

Послу Бельгії у Південній Кореї Пітеру Лескуйеру довелося вибачатися за «неприйнятну» реакцію своєї дружини Сян Сюецю на конфлікт з працівниками магазину в Сеулі. Сюецю вдарила співробітницю магазину, повідомляють Патріоти України.

На відео з камер відеоспостереження видно, як дружина посла дає ляпаса продавцю. Персонал хотів перевірити, чи був одяг, в якому вона залишала магазин, її власним, оскільки вони запідозрили, що жінка могла щось вкрасти.

Посольство Бельгії у Сеулі повідомило, що 63-річна Сюецю нині перебуває у лікарні після інсульту. У заяві йдеться, що вона буде співпрацювати з поліцією у розслідуванні інциденту, як тільки зможе.

Джерело: ВВС

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...