"Млинців з лопатами" не прихопив: Жириновський влаштував роздачу грошей на Красній площі (відео)

У Москві одіозний російський політик Володимир Жириновський влаштував роздачу грошей на Красній площі. «На, купите покушать», - говорив він, сунучи людям натовпу купюри, зазначають Патріоти України.

У мережі розгорілася бурхлива дискусія після публікації відповідного відео. «Який добрий пенсіонер», - написав один з коментаторів.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...