Після краху малайзійського Boeing 777 над Донбасом з'явилися чутки (які потім детально вивчила слідчі) про те, що в точці загибелі МН17 одночасно з ним повинен був пролітати ще один літак - Аерофлоту. Авіаексперт Вадим Лукашевич зазначив, що в справі малайзійського лайнера багато уваги приділено рейсу Аерофлоту АFL-2074 Москва - Ларнака. За деякими даними, саме йому призначалася ракета "Бука", передають Патріоти України.
Курси лайнерів дійсно повинні були перетнутися в районі Новомиколаївки. І якби ракета влучила в нього, а не в іноземний борт, то у Кремля був би офіційний привід для вторгнення на територію України. Однак експерти цю версію спростували. Вся справа в тому, що дальності роботи СОУ "Бук" банально не вистачило б для перехоплення цього рейсу Аерофлоту, в якій би точці окупованого Донбасу його не встановили. І ці факти загальновідомі.
Є також інформація, яка наштовхує на додаткові роздуми. "17 липня 2014 року в повітряному просторі над Донбасом, в точці загибелі рейсу МН17 (і одночасно з ним) повинен був опинитися "Боїнг 737-800" авіакомпанії S7, що виконував рейс S7-603 по маршруту Ларнака - Москва. Але об 11:25 , коли літак з пасажирами вже вирулював на злітну смугу в аеропорту Ларнаки, командир звернувся по гучному зв'язку до пасажирів зі словами: "Сьогодні у нас новий маршрут - ми не полетимо над Україною, а будемо її облітати", - повідомив авіаексперт.
CNN з посиланням на джерела пише, що союзники Сполучених Штатів стурбовані "мирним планом" Дональда Трампа щодо України, який передбачає територіальні поступки, включно з Кримом, на користь Росії, передають Патріоти України. Мовник з посилання на неназ...
Деякі європейські посадовці побоюються, що розбіжності щодо одностороннього проєкту "мирної угоди" адміністрації Трампа, який передбачає визнання Сполученими Штатами Криму частиною Росії, підірвуть трансатлантичну безпеку і навіть зірвуть саміт НАТО на...