Після краху малайзійського Boeing 777 над Донбасом з'явилися чутки (які потім детально вивчила слідчі) про те, що в точці загибелі МН17 одночасно з ним повинен був пролітати ще один літак - Аерофлоту. Авіаексперт Вадим Лукашевич зазначив, що в справі малайзійського лайнера багато уваги приділено рейсу Аерофлоту АFL-2074 Москва - Ларнака. За деякими даними, саме йому призначалася ракета "Бука", передають Патріоти України.
Курси лайнерів дійсно повинні були перетнутися в районі Новомиколаївки. І якби ракета влучила в нього, а не в іноземний борт, то у Кремля був би офіційний привід для вторгнення на територію України. Однак експерти цю версію спростували. Вся справа в тому, що дальності роботи СОУ "Бук" банально не вистачило б для перехоплення цього рейсу Аерофлоту, в якій би точці окупованого Донбасу його не встановили. І ці факти загальновідомі.
Є також інформація, яка наштовхує на додаткові роздуми. "17 липня 2014 року в повітряному просторі над Донбасом, в точці загибелі рейсу МН17 (і одночасно з ним) повинен був опинитися "Боїнг 737-800" авіакомпанії S7, що виконував рейс S7-603 по маршруту Ларнака - Москва. Але об 11:25 , коли літак з пасажирами вже вирулював на злітну смугу в аеропорту Ларнаки, командир звернувся по гучному зв'язку до пасажирів зі словами: "Сьогодні у нас новий маршрут - ми не полетимо над Україною, а будемо її облітати", - повідомив авіаексперт.
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...