"Мне очень тяжело жить, я плохо закончу": Знайдено щоденник Людмили Путіної, який вона вела під вигаданим ім'ям

Журналісти фонду російського опозиціонера та політв'язня Олексія Навального відшукали в мережі щоденник колишньої дружини російського диктатора Путіна, який вона нібито вела під вигаданим ім'ям. Після зіставлення фактів про користувачку Олену та Людмилу Путіну вони дійшли висновку, що це одна і та сама людина. Сторінку в так званому "Живому журналі" ексобраниця диктатора вела з 2006 по 2008 рік. З повним розслідуванням можна ознайомитися на YouTube Олексія Навального, повідомляють Патріоти України.

На доказ того, що щоденник вела саме Людмила Путіна, журналісти навели кілька спільних рис між нею і авторкою дописів. Зокрема, на сторінці можна знайти інформацію про кількість дочок, знак зодіаку, навчальний заклад і спеціальність, місце проживання і роботи, хобі, відвідані культурні заходи, домашніх тварин – аналогічні факти є і в біографії колишньої дружини диктатора.

У своїх обговореннях з друзями "Олена" часто ділилася тим, що сидить вдома, спить до обіду і намагається знайти цікаве заняття. Також із її дописів можна зрозуміти, що авторка часто подорожує і відвідує гучні московські заходи. Утім, найактивніше вона брала участь в обговоренні проблем у сімейному житті, розлучення, самотності та свободи.

Цікаво, що часто теми дописів Людмили Путіної стосувалися політики. В них авторка вихваляє Росію, стверджує, що росіянам добре живеться, підвищуються пенсії та заробітня плата, про що вона нібито знає від друзів, "які в цьому варяться".

До речі, в своїх розповідях подрузі з Німеччини Людмила Путіна заговорила про критичні проблеми в сімейному житті задовго до того, як її чоловік став очільником Кремля. У листах, які опублікували журналісти фонду Олексія Навального, мова часто йде про те, що Путін не поважав свою обраницю, поводився грубо, бачив у ній "обслуговувальний персонал", не радився щодо важливих питань і часто ставив свої інтереси вище сім'ї. В останньому своєму листі ексдружина диктатора навіть заговорила про "кінець життя".

Військові втрати мінімальні: Влада Білорусі дала офіційну трактовку "хлопкам" на аеродромі "Зябровка", котрий віддано Росії для атак України

четвер, 11 серпень 2022, 10:49

Там загорілася "одна з одиниць техніки", йдеться в офіційному коментарі білоруського міноборони. "10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом св...

Утилізовано вже 43000 окупантів: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 серпня

четвер, 11 серпень 2022, 10:39

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 11.08 орієнтовно склали, передають Патріоти України.