Мобілізація 500 тисяч: Військовий експерт пояснив, чи варто побоюватися путінського "гарматного м'яса"

Яку б кількість людей диктатор Путін не мобілізовував у свою армію (була інформація про 500 тисяч осіб), його генерали все одно будуть використовувати їх як гарматне м'ясо. Про це в інтерв'ю "Главреду" заявив головний редактор військового порталу Defense Express Олег Катков, передають Патріоти України.

"Об'єктивно вони оголосили, що план мобілізації розрахований на чотири роки. Тобто це не свідчить про ситуативне рішення щодо війни в Україні. Добре відомо про існування певних формул боєздатності війська. Тобто скільки воно має техніки, якої ця техніка якості тощо. Залежно від цього, значно меншою армією можна стримувати більшу, або ж вести проти неї успішні бойові дії. Якщо є некомплект техніки, її якість незадовільна, тоді збільшується кількість живої сили, яка також є бойовими одиницями. І за рахунок живої сили, а саме кількості особового складу нівелюється недолік в гарматах, танках, бронемашинах піхоти, навігації. Фактично, у будь-якої армії такі недоліки нівелюються кількістю живої сили з розумінням того, що це" гарматне м'ясо", витратний матеріал, тому що в парадигмі ведення війни Кремлем жива сила не вважається ресурсом. Тобто це ресурс, якого РФ абсолютно не шкода", - сказав він.

Нова хвиля путінської мобілізації

Видання The Times з посиланням на західну розвідку писало, що в Росії можуть офіційно оголосити початок другої хвилі мобілізації вже найближчим часом, а нова масштабна атака на Україну, ймовірно, трапиться вже в квітні 2023 року.

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...

"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

субота, 25 березень 2023, 11:23

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-T...