Мобілізація безробітних проходитиме набагато простіше: В Україні набув чинності новий порядок обліку військовозобов'язаних

В Україні, на початку нового року, почав діяти новий порядок обліку військовозобов'язаних. Цим порядком, зокрема, значно спрощено процедуру обліку та мобілізації безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб.Про те, як тепер військкомати зможуть "взяти на олівець" усіх безробітних та всіх переселенців, розповіло видання sud.ua, передають Патріоти України.

Отже, знижено вік призовників, з якого вони мають ставати на військовий облік. Якщо раніше вони повинні були це робити з 17 років, то тепер ставлять на облік 16-річних – за умови, що їм цього року виповниться 17 літ.

ТЦК (колишнім військкоматам) стало значно простіше ставити на облік безробітних громадян, а також проводити серед них мобілізацію. Якщо раніше центри зайнятості ніяк не взаємодіяли з ТЦК, то зараз вони повинні надавати військовим повний список осіб чоловічої статі, які зареєстровані у них як безробітні.

"Міські, районні, міськрайонні центри зайнятості та філії регіональних центрів зайнятості надають інформацію про реєстрацію осіб як безробітних протягом семи календарних днів після отримання запиту відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки", - записано у документі.

У зв'язку з цим є підстави припускати, що найближчим часом в Україні стане ще менше офіційно зареєстрованих безробітних чоловіків. Втім, їх і до цього було негусто, що дозволяло службі зайнятості переможно рапортувати про безпрецедентно низький рівень безробіття в Україні.

Крім того, спростили також облік військовозобов'язаних серед ВПО. Якщо раніше постановка на військовий облік у новому місці проживання була справою совісті кожного переселенця, то тепер місцева влада поставлена в жорсткі умови, за яких їм доведеться змушувати ВПО ставати на військовий облік за місцем проживання.

Тепер переселенців дозволено брати на військовий облік у пунктах їхнього тимчасового перебування лише після того, як вони стали на облік у районних та міських ТЦК. Тобто вже ніхто з переселенців не вислизне з-під пильного ока ТЦК. А якщо й вислизне, то не буде зареєстрований як ВПО і, відповідно, не отримуватиме від держави жодної фінансової допомоги

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...