Мобілізація по-путінськи: У Саратові силовики жорстко побили 16-річного та затримали жінку, яка заступилася за доньок (відео)

В Росії набирає обертів мобілізація, від якої росіяни не в захваті. Вони нарешті почали виходити на мітинги, які росія розганяє зі звичною їй жорстокістю. Ба більше, правоохоронці тягнуть до автозаків навіть непричетних людей. Так, "правоохоронці" звертають увагу навіть на підлітків, які просто сидять на лавочці, передають Патріоти України.

24 вересня стали показовими, зокрема, випадки у Саратові та Москві, які транслювали росЗМІ. Так, у Саратові поліція вимагала показати документи двох дівчаток, які просто були "не в тому місці не у той час", а саме на території проведення антимобілізаційного мітингу.

За дітей заступилася їхня мати та запитала, чому вони повинні це робити. Цього було достатньо, щоб жорстоко затримати жінку з дітьми та дівчину, яка заступилася за сім'ю.

Юнакові, якому лише 16 років, "пощастило" ще менше. За участь у протестах проти мобілізації його вдарили прикладом по голові.

У Москві ж затримували навіть підлітків, які відпочивали на лавочках. Так, браві правоохоронці у повному обмундируванні схопили юначку 17 років.

Що показово та прослідковується на усіх мітингах у росії – пересічні свідки свавілля силовиків рішуче реагують на інциденти, а саме дістають мобільні телефони та мовчки знімають усе, що відбувається. Саме такий увесь їхній протест.


З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...