Мобілізація по-путінськи: У Саратові силовики жорстко побили 16-річного та затримали жінку, яка заступилася за доньок (відео)

В Росії набирає обертів мобілізація, від якої росіяни не в захваті. Вони нарешті почали виходити на мітинги, які росія розганяє зі звичною їй жорстокістю. Ба більше, правоохоронці тягнуть до автозаків навіть непричетних людей. Так, "правоохоронці" звертають увагу навіть на підлітків, які просто сидять на лавочці, передають Патріоти України.

24 вересня стали показовими, зокрема, випадки у Саратові та Москві, які транслювали росЗМІ. Так, у Саратові поліція вимагала показати документи двох дівчаток, які просто були "не в тому місці не у той час", а саме на території проведення антимобілізаційного мітингу.

За дітей заступилася їхня мати та запитала, чому вони повинні це робити. Цього було достатньо, щоб жорстоко затримати жінку з дітьми та дівчину, яка заступилася за сім'ю.

Юнакові, якому лише 16 років, "пощастило" ще менше. За участь у протестах проти мобілізації його вдарили прикладом по голові.

У Москві ж затримували навіть підлітків, які відпочивали на лавочках. Так, браві правоохоронці у повному обмундируванні схопили юначку 17 років.

Що показово та прослідковується на усіх мітингах у росії – пересічні свідки свавілля силовиків рішуче реагують на інциденти, а саме дістають мобільні телефони та мовчки знімають усе, що відбувається. Саме такий увесь їхній протест.


У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...

Постачання іранських ракет до РФ: У ГУР Міноборони пообіцяли "вжити заходів"

субота, 30 вересень 2023, 15:40

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов повідомив, що існує загроза придбання Росією іранських балістичних ракет, однак українське розвідувальне відомство “вживає заходів”, щоб цього не сталося. Про це він сказав у коме...