Мобілізація в Росії: Генерал оцінив, коли України відчує її результати на полі бою

Результат "часткової" мобілізації росіян Україна може відчути на фронті не раніше грудня 2022 року. Проте це навряд чи якимось чином вплине на ситуацію на фронті у найближчій перспективі, передають Патріоти України.

Чинник часу має свій неабиякий вплив, адже мобілізація, як будь-який процес держрівня, потребує перш за все часових затрат.

Про це з перший заступник голови Комітету парламенту з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, генерал-лейтенант Михайло Забродський розповів в інтерв'ю "Укрінформу".

"Мінімальний досвід, організаційні зусилля, корумпованість на місцях мають зіграти свою роль. Вочевидь, нещодавні пропозиції щодо посилення кримінальної відповідальності за ухилення від призову у воєнний час внесені на розгляд Державної думи РФ зовсім невипадково", – зауважив нардеп.

На думку Забродського, немає жодних підстав підозрювати російських резервістів у "надмірному ентузіазмі" щодо мобілізації. Тож процедура оповіщення, збору і скерування до військових частин може зайняти щонайменше один-два місяці.

"За умови впровадження мінімально необхідної до підготовки мобілізованих буде потрібен ще як мінімум один місяць. В загальному оперативному плані це означає, що на практичні результати мобілізації російське командування може розраховувати не раніше грудня цього року", – пояснив генерал-лейтенант.

Водночас він припустив, що цей термін може бути скорочений надзвичайними заходами і нехтуванням підготовкою. Проте очевидно, що часткова мобілізація в найближчій перспективі навряд чи вплине на ситуацію на фронті.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...