Мобілізація в Росії: Генерал оцінив, коли України відчує її результати на полі бою

Результат "часткової" мобілізації росіян Україна може відчути на фронті не раніше грудня 2022 року. Проте це навряд чи якимось чином вплине на ситуацію на фронті у найближчій перспективі, передають Патріоти України.

Чинник часу має свій неабиякий вплив, адже мобілізація, як будь-який процес держрівня, потребує перш за все часових затрат.

Про це з перший заступник голови Комітету парламенту з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, генерал-лейтенант Михайло Забродський розповів в інтерв'ю "Укрінформу".

"Мінімальний досвід, організаційні зусилля, корумпованість на місцях мають зіграти свою роль. Вочевидь, нещодавні пропозиції щодо посилення кримінальної відповідальності за ухилення від призову у воєнний час внесені на розгляд Державної думи РФ зовсім невипадково", – зауважив нардеп.

На думку Забродського, немає жодних підстав підозрювати російських резервістів у "надмірному ентузіазмі" щодо мобілізації. Тож процедура оповіщення, збору і скерування до військових частин може зайняти щонайменше один-два місяці.

"За умови впровадження мінімально необхідної до підготовки мобілізованих буде потрібен ще як мінімум один місяць. В загальному оперативному плані це означає, що на практичні результати мобілізації російське командування може розраховувати не раніше грудня цього року", – пояснив генерал-лейтенант.

Водночас він припустив, що цей термін може бути скорочений надзвичайними заходами і нехтуванням підготовкою. Проте очевидно, що часткова мобілізація в найближчій перспективі навряд чи вплине на ситуацію на фронті.

Втрати РФ та України на війні: У Міноборони назвали співвідношення загиблих воїнів ЗСУ та окупантів

середа, 29 березень 2023, 21:28

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що співвідношення втрат ЗСУ та окупантів на сході України становить 1:10. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України. Ганна Маляр наголосила, що на жаль, в ЗСУ також є в...

Резніков розповів про шанси отримати бойові літаки західних розробок до весняного контрнаступу ЗСУ

середа, 29 березень 2023, 21:09

Для контрнаступу Україна використовуватиме вже наявну зброю і не чекатиме на постачання західних бойових літаків. Про це на брифінгу в Media Center Ukraine – Odesa заявив міністр оборони Олексій Резніков. "Для контрнаступу, звичайно, важливе панування ...