Мобілізаційна пастка захлопнулася: Окупанти закрили виїзд з Херсонщини чоловічому населенню до 35 років

Московські нацисти планують кинути громадян України проти рідної армії та держави

Російські окупанти вже закрили виїзд з Херсонщини чоловікам віком від 18 до 35 років.

Раніше можна було виїхати через Крим, а також через Василівку. Про це в коментарі "24 каналу" повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

"Мобілізації ж поки немає. Я так розумію, що вони чекають проведення псевдореферендуму. Російські паспорти отримала незначна кількість людей. Мобілізувати їх вони теж не можуть, бо це переважно колаборанти. Було б цікаво, якби вони відправили на фронт Сальдо, Стрємоусова й інших колаборантів. Їх було б легше знищити", – зауважив він.

Хлань додав, що створення добровольчих батальйонів, які днями анонсував Сальдо, не розпочалось. Далі розмов справа не пішла.

"Самі колаборанти бояться формувати і вступати в ці батальйони, бо розуміють, що вони будуть виключно "гарматним м'ясом" і вирушать одразу до пекла", – наголосив Хлань.

Він також наголосив, що в області багато людей з проукраїнською позицією, тому за мобілізацією буде цікаво спостерігати.

"Це буде такий змобілізований росіянами підрозділ, який виступить проти них же самих", – підсумував депутат Херсонської облради.

Вважають за "подвиг": Окупанту, що загинув під час п’яної стрілянини з ФСБівцями в Херсоні, урочисто встановлять меморіальну дошку в рідному селі

субота, 3 грудень 2022, 6:58

Російському окупантові Сергію Обухову, якого було ліквідовано під час п'яної перестрілки зі співробітниками ФСБ у раніше окупованому Херсоні, встановлять пам'ятну дошку у його рідному селі Шилекша. Причиною його загибелі вирішили оголосити "виконання в...

У лютому Росія зрозуміє, що з тріском програла війну: Арестович озвучив перспективи зимової фази боротьби

субота, 3 грудень 2022, 6:44

До лютого 2023 року в Росії не залишиться нікого, хто б вірив у які-небудь перспективи війни в Україні. У РФ зрозуміють, що з тріском програли цю "кампанію". Про це радник Офісу президента Олексій Арестович розповів під час розмови з російським правоза...