Мобілізаційна пастка захлопнулася: Окупанти закрили виїзд з Херсонщини чоловічому населенню до 35 років

Московські нацисти планують кинути громадян України проти рідної армії та держави

Російські окупанти вже закрили виїзд з Херсонщини чоловікам віком від 18 до 35 років.

Раніше можна було виїхати через Крим, а також через Василівку. Про це в коментарі "24 каналу" повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

"Мобілізації ж поки немає. Я так розумію, що вони чекають проведення псевдореферендуму. Російські паспорти отримала незначна кількість людей. Мобілізувати їх вони теж не можуть, бо це переважно колаборанти. Було б цікаво, якби вони відправили на фронт Сальдо, Стрємоусова й інших колаборантів. Їх було б легше знищити", – зауважив він.

Хлань додав, що створення добровольчих батальйонів, які днями анонсував Сальдо, не розпочалось. Далі розмов справа не пішла.

"Самі колаборанти бояться формувати і вступати в ці батальйони, бо розуміють, що вони будуть виключно "гарматним м'ясом" і вирушать одразу до пекла", – наголосив Хлань.

Він також наголосив, що в області багато людей з проукраїнською позицією, тому за мобілізацією буде цікаво спостерігати.

"Це буде такий змобілізований росіянами підрозділ, який виступить проти них же самих", – підсумував депутат Херсонської облради.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...