
Російські окупанти вже закрили виїзд з Херсонщини чоловікам віком від 18 до 35 років.
Раніше можна було виїхати через Крим, а також через Василівку. Про це в коментарі "24 каналу" повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.
"Мобілізації ж поки немає. Я так розумію, що вони чекають проведення псевдореферендуму. Російські паспорти отримала незначна кількість людей. Мобілізувати їх вони теж не можуть, бо це переважно колаборанти. Було б цікаво, якби вони відправили на фронт Сальдо, Стрємоусова й інших колаборантів. Їх було б легше знищити", – зауважив він.
Хлань додав, що створення добровольчих батальйонів, які днями анонсував Сальдо, не розпочалось. Далі розмов справа не пішла.
"Самі колаборанти бояться формувати і вступати в ці батальйони, бо розуміють, що вони будуть виключно "гарматним м'ясом" і вирушать одразу до пекла", – наголосив Хлань.
Він також наголосив, що в області багато людей з проукраїнською позицією, тому за мобілізацією буде цікаво спостерігати.
"Це буде такий змобілізований росіянами підрозділ, який виступить проти них же самих", – підсумував депутат Херсонської облради.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...