Мобілізаційна пастка захлопнулася: Окупанти закрили виїзд з Херсонщини чоловічому населенню до 35 років

Московські нацисти планують кинути громадян України проти рідної армії та держави

Російські окупанти вже закрили виїзд з Херсонщини чоловікам віком від 18 до 35 років.

Раніше можна було виїхати через Крим, а також через Василівку. Про це в коментарі "24 каналу" повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

"Мобілізації ж поки немає. Я так розумію, що вони чекають проведення псевдореферендуму. Російські паспорти отримала незначна кількість людей. Мобілізувати їх вони теж не можуть, бо це переважно колаборанти. Було б цікаво, якби вони відправили на фронт Сальдо, Стрємоусова й інших колаборантів. Їх було б легше знищити", – зауважив він.

Хлань додав, що створення добровольчих батальйонів, які днями анонсував Сальдо, не розпочалось. Далі розмов справа не пішла.

"Самі колаборанти бояться формувати і вступати в ці батальйони, бо розуміють, що вони будуть виключно "гарматним м'ясом" і вирушать одразу до пекла", – наголосив Хлань.

Він також наголосив, що в області багато людей з проукраїнською позицією, тому за мобілізацією буде цікаво спостерігати.

"Це буде такий змобілізований росіянами підрозділ, який виступить проти них же самих", – підсумував депутат Херсонської облради.

«Оркан», «БЭК-1000» та «Визир»: Для протидії Україні на морі Росія розробила нові безекіпажні катери (відео)

неділя, 23 червень 2024, 9:08

Варто зазначити, що представлені морські дрони значно поступаються по основним характеристикам українським, котрі в свою чергу продовжують вдосконалюватися. На військово-морській виставці «ФЛОТ-2024» ВПК Росії представив три нові безекіпажні катери. Йд...

На концерті Кобзона триває аншлаг, до того у росіян катастрофа з артилерією: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

неділя, 23 червень 2024, 8:36

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.06.24 орієнтовно склали: