Мобілізовані росіяни масово телефонують на гарячу лінію в Україну з питань здачі в полон, - ГУР Міноборони

Мобілізовані росіяни активно звертаються на українську гарячу лінію «Хочу жити» з питаннями щодо здачі в український полон. Про це повідомляє представник ГУР Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

«Дуже багато зараз звернень на гарячу лінію від новомобілізованих росіян чи навіть тих, хто ще не мобілізований. Тобто дзвонять: якщо мене мобілізують, які мої дії, що я маю зробити, як правильно здатися… Такі випадки є», — розповів Юсов.

Він нагадав, що «Хочу жити» — це український державний проєкт, куди може звернутися кожен російський загарбник, аби здатися в полон і зберегти власне життя, отримати гідне утримання згідно з Женевською конвенцією у демократичній цивілізованій країні. Також цією гарячою лінією можуть скористатися і мешканці окупованих територій України, яких проти волі можуть призвати до лав окупаційної армії.

Юсов додав, що останнім часом, зокрема, надходить багато дзвінків від мобілізованих жителів тимчасово окупованого Криму й ОРДЛО. «Ідеться не лише про росіян — це можуть бути й жителі ОРДЛО… примусово мобілізовані, які не хотіли цього чи хочуть уникнути. Зараз активно кримчани дзвонять і багато людей, які зберігають український паспорт, кажуть: нас можуть силою змусити, ми не хочемо воювати», — зазначив він.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...