Мобілізовані в "ДНР" готові платити по $20 тисяч, аби втекти з війни (аудіо)

Російські окупанти платять по $20 тис. хабаря, щоб утекти з війни в Україні. Стільки коштують документи про "демобілізацію" військовослужбовця з армії РФ, а за довідку про "непридатність" до служби доведеться викласти 500 тис. Про це йдеться у черговій розмові окупантів, перехоплення якої опублікували у Telegram Служби безпеки України, передають Патріоти України.

Чоловік, що був мобілізований у "ДНР", розповів сину, що намагається вийти на людей, які б допомогли їм обом "демобілізуватися", і навіть готовий продати для цього автомобіль. Хоча він вважав, що за таку "довідку" просять лише $2 тисячі.

Син його розчарував, назвавши суму в 10 разів вищу. "Ну, коли "гребли", то так, а зараз, коли люди тут сидять, – вже підняли (розмір хабаря. – Ред.). Коротше, демобілізація коштує 20 тис. доларів", – розповів окупант.

Зі свого боку в СБУ нагадали про безкоштовну альтернативу – гарячу телефонну лінію 2402. "Подзвонивши за цим номером, можна здатися в полон і зберегти своє життя", – наголосили у Службі безпеки.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...