Мобілізувати парламент проти слуг Коломойського у власній фракції: Зеленський лякає дефолтом у разі провалу голосування в Раді

Заклик голови держави мають почути позафракційні мажоритарники та депутати ОПЗЖ пов'язані з бізнес-колами, котрі у випадку втратять більше ніж набудуть.

Президент Володимир Зеленський заявляє, що у разі провалу Верховною Радою в понеділок голосувань за "життєво важливі закони" Україну може очікувати дефолт, зазначають Патріоти України.

"Наша країна через коронавірус фактично опинилась на роздоріжжі і має два шляхи.

Перший – це ухвалення двох життєво важливих законів, після чого ми отримаємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше 10 мільярдів доларів. Це потрібно для стабілізації економіки країни та подолання кризи.

Інакше – другий шлях, це провал цих законів. Після – занепад економіки і навіть загроза дефолту", - заявив президент.

Президент наголосив, що останніми тижнями Офіс президента та Кабмін робили все, що від них залежало і домовилися про фінансову підтримку для України.

"Тепер черга за вами, шановні народні депутати. Вся відповідальність завтра лягає на ваші плечі. Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. І хоча завтра ви всі будете в масках, людям стане зрозуміло, хто є хто. Суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів", - наголосив голова держави.

Як повідомлялось з посиланням на джерела у Верховній Раді, у президента наразі не вистачає впливу у власній фракції, щоб набрати завітні 226 голосів за "антиколомоський" законопроект, як вимагає нова угода з МВФ задля отримання кредиту.

Напередодні президент розповів, що Україна може отримати спільно від Світового банку, МВФ та ЄБРР "щонайменше" 10 млрд доларів. За його словами у разі продовження співпраці з МВФ Україна протягом півмісяця отримає перший "швидкий транш" у розмірі до 2 млрд доларів, і ці кошти одразу надійдуть до державного бюджету.

Хіти тижня. Колона "Геліків" і десятки поліцейських: У Москві кортеж Кадирова прийняли за президентський (відео)

понеділок, 25 травень 2020, 17:00

Припущення, що кортеж належить Рамзану Кадирову, виникло після того, як з’явилася інформація про його госпіталізацію в одну з лікарень Москви 20 травня. У Москві в середу, 20 травня, по Ленінському проспекту проїхав величезний кортеж і дехто вирішив, щ...

"Система затягивает человека во власть, и власти ему всегда кажется мало. В бочке соленых огурцов оставаться свежим огурцом можно очень недолго", - Гайдай про другий термін Зеленського

понеділок, 25 травень 2020, 16:49

"Буквально неделю назад замглавы Офиса президента Украины Сергей Трофимов намекнул на то, что Владимир Зеленский может баллотироваться на второй президентский срок. Теперь же во время итоговой пресс-конференции, посвященной первому году президентства, ...