Російські окупанти почали будувати «модульні будиночки» для бездомних мешканців Маріуполя. Проте, будують їх поряд з лінією оборони. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його словами, інформація про будівництво "модульних будиночків" стала відома ще кілька днів тому. Окупанти почали оголошувати обережні новини серед городян.
«Справді, окупаційна влада планує будівництво багатоквартирних будинків за технологією, схожою на будівництво торгових центрів типу Метро. Власне, тимчасова металева будка на кшталт великої побутівки», — пише Андрющенко.
Проте, як зазначив радник мера, за кілька сотень метрів від цих «домів» окупанти мають лінію оборони, у тому числі і важку техніку. «Таке розташування фортифікацій унеможливлює завдання ударів артилерії по зміцненнях окупантів», — зазначив Андрющенко.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...