"Модульні будиночки" поруч із лінією оборони: Окупанти готують "живий щит" із місцевих у Маріуполі, - радник мера

Російські окупанти почали будувати «модульні будиночки» для бездомних мешканців Маріуполя. Проте, будують їх поряд з лінією оборони. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, інформація про будівництво "модульних будиночків" стала відома ще кілька днів тому. Окупанти почали оголошувати обережні новини серед городян.

«Справді, окупаційна влада планує будівництво багатоквартирних будинків за технологією, схожою на будівництво торгових центрів типу Метро. Власне, тимчасова металева будка на кшталт великої побутівки», — пише Андрющенко.

Проте, як зазначив радник мера, за кілька сотень метрів від цих «домів» окупанти мають лінію оборони, у тому числі і важку техніку. «Таке розташування фортифікацій унеможливлює завдання ударів артилерії по зміцненнях окупантів», — зазначив Андрющенко.


Що буде, якщо по Москві завдадуть ядерного удару у відповідь: Карта з радіусом ураження

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:56

Російський диктатор Володимир Путін неодноразово погрожував застосувати ядерну зброю у війні проти України. Більше того, кремлівські пропагандисти регулярно закликають вдарити по нашій країні тактичною ядерною зброєю, передають Патріоти України. Портал...

Жіночий гребінець і житомирські шкарпетки: Окупанти, втікаючи з Лиману, залишили сумки із награбованим (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:47

Російські військові, тікаючи з міста Лиман на Донеччині, покидали на позиціях сумки із награбованим в українців майном. Серед речей, які окупанти хотіли забрати додому в РФ, були жіночий гребінець, крем для взуття та житомирські шкарпетки, передають Па...