
Заступник голови комітету з енергетики і ЖКГ Олексій Кучеренко емоційно посварився з міністром енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексієм Оржелем. Це сталося в ефірі ток-шоу "Свобода Слова Савіка Шустера" на ТРК "Україна" 29 листопада ("За 5 хвилин до Третьої газової"), передають Патріоти України.
"Ви прямо підтвердили в моєму запиті, що вони ("Нафтогаз" - ред.) провалили програму видобутку, замість збільшення росту вони зменшили програму анбандлінгу. В боргах "Укртрансгаз": 70 мільярдів на нього повісили. В боргах Теплокомуненерго. Все, що можна, - в боргах", - сказав Кучеренко.
"Зараз закінчимо, все буде нормально - і будемо займатися аудитом всіх процесів", - додав міністр. Конфлікт виник під час обговорення у студії української газотранспортної системи і питання подорожчання газу для українців.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...