МОК відреагував на критику України щодо допуску росіян до Олімпійських Ігор

Міжнародний олімпійський комітет відкинув критику українських чиновників, які звинуватили його у пропаганді війни після того, як МОК заявив, що росіянам потенційно може бути надана можливість кваліфікуватися на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі. Про це стало відомо із заяви МОК для "Reuters", передають Патріоти України.

Радник президента України Михайло Подоляк на вихідних заявив, що МОК пропагує "насильство, масові вбивства, руйнування", а в понеділок заявив, що присутність Росії на Іграх означатиме надання країні "платформи для просування геноциду".

"Міжнародний олімпійський комітет: "МОК найрішучішим чином відкидає цю та інші наклепницькі заяви. Вони не можуть служити основою для будь-якої конструктивної дискусії", - йдеться у повідомленні.

У понеділок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернув увагу на те, що багато російських олімпійців мають зв'язки з військовими, в тому числі виступаючи за спортивні клуби, пов'язані з Міністерством оборони РФ. "Армія, яка чинить звірства, вбиває, ґвалтує, мародерствує. Ось кого неосвічений МОК хоче виставити під білим прапором, дозволивши змагатися", – написав Кулеба у Твіттері.

У жовтні Росія може домовитися з Іраном про передачу ракет. Аналітики ISW пояснили до чого тут ООН

четвер, 28 вересень 2023, 8:12

РФ незаконно перебуваючи в Радбезі ООН скористається правом вето, щоб допомогти своєму стратегічному тепер союзнику. Іран може домовитись з Росією про передачу ракет після закінчення дії резолюції Ради безпеки ООН 2231, що забороняє йому такі угоди, 18...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 вересня

четвер, 28 вересень 2023, 8:03

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.09.24 орієнтовно становлять: