"Молчи грусть, молчи..." Ще один важливий партнер залишає проект "Північний потік-2"

Будівництво, згідно контракту, має забезпечувати страхова компанії, чия діяльність в ЄС має відповідну ліцензію та достатні кошти. Як мінімум по першому пункту російські страховики не пасують

Компанія зі Швейцарії Zurich Insurance Group не надаватиме проекту “Північний потік-2” страхові послуги, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Bloomberg.

Відзначається, що страховка, яка забезпечується швейцарською компанією, повинна була повністю покривати будівництво газопроводу.

При цьому потенційно дана компанія зараз теж може стати об’єктом нових економічних санкцій з боку США. Про це журналістам розповів співрозмовник в американському уряді, за словами якого, Сполучені Штати в даний момент вже безпосередньо закликають такі компанії йти з проекту газопроводу “Північний потік-2”, поки ще не стало занадто пізно.

У той же час представники компанії поки не захотіли давати американському виданню ніяких офіційних коментарів з приводу роботи з “Північним потоком-2”. У компанії тільки сказали, що в майбутньому хочуть дотримуватися всілякі санкційні вимоги.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...