Молдова може позбавити громадянства осіб, які підуть воювати за Росію проти України

Молдова може позбавити громадянства людей, які поїдуть воювати на боці Росії в Україну після призову, оскільки вони також мають російські паспорти. Про це у понеділок, 26 вересня, заявила президентка Мая Санду, пише Reuters, передають Патріоти України.

Минулого тижня Росія розпочала часткову мобілізацію, щоб посилити свої війська в Україні. Санду сказала, що існує ризик того, що деякі із 200 тисяч жителів Придністров’я, які мають подвійне громадянство – Молдови та Росії, – можуть бути призвані до російської армії.

"Щоб цього не сталося, ми аналізуємо можливість застосування процесу позбавлення громадянства Молдови для тих людей з російськими паспортами, які воюють на боці агресора. Ми також розглядаємо можливість посилення покарання для громадян Молдови (без російських паспортів - ред.), які перебувають у лавах збройних сил агресора", - сказала Санду. За її словами, Молдова проводить консультації з Москвою, щоб запобігти випадкам призову своїх громадян.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...